Pozemní příjem
DVB-T přijímače
antény
TV, FM příslušenství
Satelitní příjem
DVB-S přijímače
paraboly
konvertory
dekódování
SAT doplňky
Příslušenství
Kathrein UFS 923
cena vč. DPH: 12990,-

Mezi produkty renomované německé firmy Kathrein patří také špičkové satelitní přijímače. Od jiných výrobků na trhu se odlišují vysoce kvalitním zpracováním (výroba v Německu) a spolehlivostí. Přijímač UFS 923 je plně vybaveným dvoutunerovým modelem založeným na operačním systému Linux, poskytující skvělou kvalitu obrazu a zvuku.

Kathrein UFS 923 je vybaven dvěma tunery a pevným diskem, je proto předurčen nejen pro sledování HD vysílání ze satelitu, ale i pro jeho záznam. Přijímač funguje stejně jako model UFS 913 také jako multimediální centrum. Přehrává multimediální soubory v různých formátech. Díky LAN přípojce je možné jej připojit k internetu, přijímač umí přehrávat i internetová rádia či videa z YouTube. Přes LAN lze také kopírovat nahrávky z vestavěného disku na domácí počítač.

HDMI výstup s upscalingem až do 1080i, optický audiovýstup, jednoduchý a ergonomický dálkový ovladač. Čtečka paměťových karet SD. Velmi jednoduché a přehledné české menu a EPG. 16-místný VFD dispej. Velmi nízká spotřeba!

V ceně kvalitní propojovací HDMI kabel!

 

Kathrein UFS 923 zatím plně nepodporuje české znaky v EPG.

Barevné provedení: stříbrné (UFS 923si), černé (UFS 923sw).

 

Varianty:

UFS 923 - 250 GB - 12 990 Kč

UFS 923 - 1000 GB - 14 990 Kč

 

Více o přijímači lze nalézt na stránkách Kathrein.

DVB Servis poskytuje k přijímačům Kathrein aktuální firmware a seznamy programů, vše včetně návodu na aktualizaci přijímače naleznete v sekci Podpora.


Technická data: 

Frekvenční rozsah: 950-2150 MHz

2x tuner

Výstup: 1x HDMI, 2x SCART

CI sloty/čtečky: 2x CI slot

USB: 2x na zadním panelu, 1x na předním panelu

Spotřeba provoz/standby: 30W / 1 W