Pozemní příjem
DVB-T přijímače
antény
TV, FM příslušenství
Satelitní příjem
DVB-S přijímače
paraboly
konvertory
dekódování
SAT doplňky
Příslušenství
Kathrein UFS 913
cena vč. DPH: 7590,-

Mezi produkty renomované německé firmy Kathrein patří také špičkové satelitní přijímače. Od jiných výrobků na trhu se odlišují vysoce kvalitním zpracováním (výroba v Německu) a spolehlivostí. Přijímač UFS 913 je plně vybaveným modelem založeným na operačním systému Linux, poskytující skvělou kvalitu obrazu a zvuku.

Kathrein UFS 913 je vedle HD satelitního přijímače také multimediální centrum. Přehrává multimediální soubory v různých formátech, zároveň je schopen nahrávat satelitní vysílání na externí USB disk. Díky LAN přípojce je možné jej připojit k internetu, přijímač umí přehrávat i internetová rádia či videa z YouTube.

Přijímač disponuje dvěma tunery, je tedy schopen zároveň sledovat a nahrávat dva různé programy. Pro plné využití této funkce je třeba mít dva nezávislé satelitní svody (twin LNB nebo multiswitch).

HDMI výstup s upscalingem až do 1080i, optický audiovýstup, jednoduchý a ergonomický dálkový ovladač. Čtečka paměťových karet SD. Velmi jednoduché a přehledné české menu a EPG. 16-místný VFD dispej. Velmi nízká spotřeba!

V ceně kvalitní propojovací HDMI kabel!

 

Kathrein UFS 913 zatím plně nepodporuje české znaky v EPG.

Barevné provedení: stříbrné (UFS 913si), černé (UFS 913sw).

 

Více o přijímači lze nalézt na stránkách Kathrein.

DVB Servis poskytuje k přijímačům Kathrein aktuální firmware a seznamy programů, vše včetně návodu na aktualizaci přijímače naleznete v sekci Podpora.


Technická data: 

Frekvenční rozsah: 950-2150 MHz

Výstup: 1x HDMI, 2x SCART

CI sloty/čtečky: 2x CI slot

USB: 2x na zadním panelu, 1x na předním panelu

Spotřeba provoz/standby: 21W / 1 W